ENERGA otwiera pierwsze ekologiczne Biuro Obsługi Klienta. Do jego modernizacji i wyposażenia zostały użyte przyjazne środowisku materiały. Wkrótce w innych miastach powstaną kolejne takie placówki. Grupa ENERGA to największ
W okresie od 1995 roku do 2020 ślad węglowy branży ICT w przeliczeniu na jednego użytkownika zmniejszy się z 300 kg CO2e do 80 kg CO2e. Wykorzystanie usług teleinformatycznych i innych serwisów związanych z ICT (ang. …
Ponad połowa z szacowanej na 27,5 mln zł inwestycji na rozbudowę i modernizację sieci ciepłowniczej w Ostrołęce zostanie sfinansowana ze środków Unii Europejskiej. Wkrótce ENERGA OPEC otrzyma pierwszą transzę w wysokości 2
Od wczesnej wiosny można śledzić los młodych bocianów, które przyszły na świat w podglądanym przez ATLAS gnieździe w Łasku. Podlotki właśnie zaobrączkowano, aby można było śledzić ich dalsze losy i szlaki
Sprawdź praktyczne porady przed pojawianiem się lutowych przymrozkówPrzed nami uderzenie ostrej zimy i intensywnych opadów śniegu. Jak przewidują synoptycy mroźne powietrze nadciągające z Rosji i Skandynawii pojawi się w Po
Warszawa, 13 stycznia 2021 r.KOMUNIKAT PRASOWYKredyt na EkoWydatkiBank Pocztowy wspiera ekologiczne inwestycje PolakówBank Pocztowy, będący spółką z grupy kapitałowej Poczty Polskiej, uruchamia nową usługę kredytową doty
Warszawa, 23 grudnia 2019Informacja prasowaŚwiętuj z głową!Zbliżający się okres świąteczny to czas, w którym wiele osób wpada w sidła nadmiernego konsumpcjonizmu. Wszechobecne reklamy i promocje kuszące nas z każdej st
INFORMACJA PRASOWAWarszawa, 12 grudnia 2019 r. Salony i serwisy bez „energii” do sprzedaży samochodów elektrycznychStan rozwoju elektromobilności w Polsce AD 2019 Elektromobilność jako zjawisko, z miesiąca na miesiąc zys
Ponad 20 tys. dzieci pozna tajniki energii elektrycznejFilm w technologii 3D, niecodzienne eksperymenty naukowe oraz zabawy edukacyjne to tylko część atrakcji, jakie czekają na gości interaktywnego miasteczka, które w kwie
Jesienne porządki już za nami, jednak każdy kto chciałby zgodnie z prawem pozbyć się starego żelazka czy zużytego telewizora, będzie miał taką możliwość podczas akcji „Czas na zbiórkę? Naturalnie!” org